Studio osobního rozvoje

1. patro budovy

Sezení Access Bars®

ACCESS BARS® je jemná doteková neinvazivní motoda. Je vhodná pro děti i dospělé.  Jsi unavená, vyčerpaná, smutná, zmatená nebo naopak strašně moc po něčem toužíš a chceš tomu napomoci? Přijď k nám do Studia! Položíš se na lehátko, zavřeš oči a necháš o sebe pečovat. Jemné doteky hlavy – barsy – způsobují relaxaci, restart … možná upadneš do spánku a po probuzení jsi plná energie, taková lehká a vše jde snadno...

Kvantová terapie

 Necháváš se ovládat svými strachy, nemůžeš se hnout z místa a neustále se Ti opakují tytéž situace?  Poznáváš se? Pokud ano a chceš to KONEČNĚ změnit, je čas přijít na terapii a odstranit svá stará přesvědčení!
Objev jediného tvůrce Vašeho života - objev sama sebe!
Přijď se přenastavit svá vlastní přesvědčení a programy svého podvědomí a tím změnit strukturu své reality.

 Předávání ozdravné energie
prostřednictvím koní

Nauč se být tady a teď! Koně jsou skvělými učiteli a pobyt v jejich přítomnosti je blahodárný nejen pro hlavu, ale i tělo. Narozdíl od hipoterapie na něm nemusíš sedět, stačí být v jejich přítomnosti. Na těle koně spustím požadovaný tělesný proces a jeho účinky pocítíš Ty - sedící/ležící na lehátku. Tyto procesy Ti pomohou nejen s odstraněním psychických potíží, ale i s fyzickými neduhy či nemocemi. Sezení probíhá v soukromé stáji v Bořenovicích u Holešova.

Konzultace

Někdy se stane, že nevíš jak dál, ať už v podnikání nebo v osobním životě. Chybí Ti nadhled a určitý odstup od dané situace? V soužití lidí platí jisté principy, které jsou tu už od pradávna, jen jsme na ně možná pozapomněli. Navíc díky zkušenostem v podnikání dokážu pomoci i v této oblasti a je jedno jestli je to legislativa, vztahy na pracovišti, procesy práce a řízení či nastavení základní reklamy a komunikace se zákazníkem. Chceš svůj život nebo podnikání zase o kus posunout? Klikni na tlačítko níže a získej více informací!

Další služby

Miluji spolupráci! "Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž", a proto jsem nadšená, že do studia zavítají i jiní, krásní lidé, kteří mohou pomoci i Tobě. Ať už se jedná o předávání Boží energie s Blaženou, psaní vzkazů od Andělů, čištění prostor či odvody duší za Nebeskou bránu s Jarkou, tvořivé workshopy s Pavlou a nebo výroba orgonitů a jiných úžasnýchh věcí s Mislenkou. Každá jsme jiná, ale máme stejný cíl: A to, aby sis z našich Darů odnesla co nejvíce a byly Ti ku prospěchu. Chceš vědět víc a nebo se přidat k nám? Klikni na tlačítko níže pro více informací!

Víš, že chceš růst dál, ale nevíš, kterou metodu zvolit? 

Zavolej +420 776 623 562

nebo napiš na 

studio@najdisvoukrasu.cz

 

Najdeme to pravé právě pro Tebe!

Petra Ležáková

Zakladatelka, hlava a srdce celého projektu a spolku Najdi svou krásu. Zároveň je máma, manželka, podnikatelka, lektorka, terapeutka, žena... která se cestou osobního rozvoje "tak nějak" vydala již před 16lety. Nemělo to žádný řád a vlastně ani cíl, jen cítíla, že potřebuje věci řešit a dělat jinak. Nejvěším zlomem byl však rok 2016. Rok, kdy se musela posbírat z úplného dna a postavit se zpět na nohy a tehdy začala ta pořádná jízda... 

Co o mně říkají?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.
Lucie
Petra je velmi vnímavý člověk a díky tomu se dokáže nacítit na člověka a vystihnout jeho potřeby. To jí usnadňuje práci s klienty. Pracuje individuálně na míru podle potřeb klienta. Rozšiřuje lidem obzory v osobním seberozvoji. Pomůže každému, kdo o pomoc požádá.
Markéta

Nejbližší akce

0307

Úvod do Runové Magie

3.7. 2022 09:30Centrum Najdi svou krásu, Palackého 1400, Holešov
0807

Ženské ladění

8.7. 2022 17:00Centrum Najdi svou krásu, Palackého 1400, Holešov
0907

Ztráta jako dar, aneb vědomé prožívání smutku

9.7. 2022 09:30Centrum Najdi svou krásu, Palackého 1400, Holešov

studio@najdisvoukrasu.cz

Zabýváš se rozvojem duše nebo těla a hledáš sdílený prostor? 

Jsme otevřeni spolupráci!

Pokud vnímáš, že chceš patřit mezi nás, napiš mi o sobě víc do emailu, případně pošli odkaz na svůj web, jak by sis spolupráci představoval/a a co od ní očekáváš. Ráda si s Tebou o možnosti spolupráce popovídám. 

Studio i Centrum jsou otevřena i pro Tvé aktivity!