Sdílení prostor

Studio i Centrum mohou být otevřena i pro Vaše aktivity! 

Studio

Nachází se v prvním patře budovy. Přístup je pouze po schodech (bez výtahu), což může být překážkou pro špatně se pohybující klienty. Voda v místnosti není zavedena, toaleta je společná na chodbě, odkud je nutné si vodu donést. To jsou zápory této místnosti. Na druhou stanu se jedná o příjemné, velmi dobře energeticky vyladěné, prostředí, vhodné především pro konzultace, poradenství, sezení či terapie s maximální kapacitou sedící 3-4 osoby. Nad touto místností jsou byty, takže je dobře vytápěn i v zimním období. Prostor poskytuje bezpečný prostor a dokáže zachovat soukromí. K dispozici je i masérské a terapeutické lehátko, káva a čaj. Okna mají výhled do dvora, takže venkovní provoz rozhodně neruší. V pracovní dny může rušit na chodbě provoz sousedního Holičství (otevřeno do 16hod). Prostor je k dispozici i o víkendu, klíče se vyzvedávají předem dle dohody, nejpozději 2dny před Vašim využitím, u víkendového sdílení pak v pátek.

Příspěvek na sdílení Studia je 100Kč/hodina.
Při obsazení déle jak 3hod pak 500Kč/den
s tím, že se prostor v daný den již nenabízí dalším zájemcům. Příspěvek je splatný při předání klíčů.

STORNO podmínky: Termín je možný uvolnit nejpozději před předáním klíčů. Po jejich předání si vyhrazujeme právo na příspěvěk v plné výši.

Centrum

Nachází se v přízemí budovy. Přístup je vhodný i pro špatně se pohybující klienty nebo maminky s kočárky. Voda v místnostech není zavedena, toaleta je společná ve společných prostorech, odkud je nutné si vodu donést. V místnostech je položen světlý koberec, který bychom byli rádi, kdyby světlým zůstal. To jsou zápory Centra. Na druhou stanu se jedná o příjemné, velmi dobře energeticky vyladěné, prostředí dvou místností, vhodné především pro akce, besedy, "čisté" workshopy, hromadné akce a kurzy s maximální kapacitou sedících 10 osob, ležících 6 osob. Prostor poskytuje bezpečný prostor a dokáže zachovat soukromí i přes velkou výlohu, která disponuje polepem a žaluziemi. K dispozici může být také flipchart (je nutné si o něj říct předem!) a můžeme snést ze studia i jedno masérské lehátko. Dále je k dispizici káva a čaj, základní nádobí (sklenice, džbány, hrnky, lžičky, dezertní talíře, ostrý nůž), nedisponujeme židlemi. V meditační místnosti není denní světlo, ale světlo mimo klasické osvětlení lze čerpat ze světelných řetězů nebo svíček. Díky rozložení místností dovnitř budovy, je zde i klid a venkovní provoz rozhodně neruší. Prostor je k dispozici i o víkendu, mimo náš rozpis akcí a akcí našich členů. Kvůli komisnímu prodeji, který v Centru hojně poprorujeme, však prostor zapůjčíme pouze se službou koordinátora, který Vám přijde otevřít i zavřít a je Vám po celou dobu Vašeho pronájmu k dispozici na telefonu. 

Příspěvek na sdílení Centra je při obsazení:

3hod v čase od 8hod-17hod...  1100Kč, za každou další (i započatou) hodinu 300Kč
3hod v čase od 17hod-20hod nebo o víkendu...  1400Kč,
za každou další (i započatou) hodinu 400Kč
celodenní akce...  3500Kč,
vícedenní akce (např. víkendová)...  individuálně 

Na méně jak 3hod Centrum nesdílíme. Příspěvek je splatný při otevření Centra k rukám koordinátora. Volné termíny na následující měsíc jsou k dispozici nejdříve po 15.dni předchozího měsíce (např. na říjen jsou volné termíny k dispozici nejdříve 15.září). Děkujeme za pochopení. 

STORNO podmínky: Termín je možný uvolnit nejpozději týden předem. Po zrušení rezervace prostoru méně než týden předem si vyhrazujeme právo na příspěvěk ve výši 500kč jako administrativní poplatek.

Máte dotaz nebo o sdílený prostor zájem?

 

Kontaktujte nás!

studio@najdisvoukrasu.cz 

nebo 

tel. 776 623 562

a dojednáme spolu detaily.

Vyhrazujeme si právo podmínky kdykoliv změnit a nebo prostory neposkytnout.