Pár slov o Šárce...

Jmenuji se Šárka a ráda bych vám o sobě a své životní cestě, která vedla až k poradenství, něco napsala.
Jako malá jsem nebyla zrovna oblíbená a ve svém dětství jsem prožila hodně překážek, které jsem musela překonat na to, že jsem byla teprve dítě. Ale zpětně všemu co se stalo ze srdce děkuji.

Postupem času jsem cítila potřebu pomáhat druhým, a tak jsem se pustila do studia oborů, které mne naučily "teorii pomáhání". Ale až později se mi otevřely dveře do kterých jsem vkročila.
Tyto dveře sociálních služeb a školství mne mnoho naučily a své znalosti jsem mohla využít plně v praxi a zároveň jsem se i naučila své osobní přístupy k vyřešení určitých problémů.

Něco uvnitř mi ale stále říkalo, že uplatňovat své zkušenosti omezované zákony a vyhláškami, není můj životní směr. Věděla jsem, že tato cesta přinese hodně překážek a soubojů v mé mysli, ale za podpory mé mentorky jsem se jim naučila čelit, zvládat je s úsměvem na tváři a hlavně, věřit svému snu.

Boj to byl velký, ale díky němu jsem teď tady. A hlavně jsem silná osobnost, která již před ničím neutíká, nevidí svět jako bojiště bez únikové cesty.

Jsem vysokoškolsky vzdělaná s bohatými praktickými zkušenostmi a plně prátelským a individuálním přístupem ke každému jednomu člověku.

Nyní můžu podat ruku já, můžu pomoci, i když si třeba člověk myslí, že je pozdě. Nikdy není pozdě, a to pro nikoho, ani pro vás či vaše dítě!

Z dívky schované za rouškou tmy a strachu jsem se stala ženou silnou, která věří své cestě a s jistým krokem šla za svým snem, snem který už nemá omezení jak tomu bylo dříve.

Chcete se k Šárce objednat?