Poradenství a podpora pro rodiče a děti,

to je výchova a vzdělávání bez stresu.

Poradenství je určeno pro rodiče a zejména jejich ratolesti. Zaměřuji se především na poradenství pro rodiče v rámci problémového chování dětí, logopedické intervence a následné práce s Vaší ratolestí a také ráda pomůžu dětem, které učivo plně nezvládají a potřebují pomocnou ruku v rámci doučování.    

V poradně nabízím rodičům možnost využít bezpečný prostor pro sdílení svých starostí a hledání vhodných řešení problémových situací při výchově dětí, náprávě jejich komunikace či zlepšení prospěchu ve škole.

Samozřejmostí je naprostá diskrétnost, mlčenlivost, poctivý a profesionální přístup k práci.

 

Co Vám v rámci poradenství mohu nabídnout?

Problémové chování

Nevíte si rady se svou ratolestí? Hledáte ty správné způsoby jak komunikovat se svým dítětem? V tom případě neváhejte a obraťte se na mě, společně najdeme tu správnou cestu.

Logopedie

„Ptáka poznáš po peří, vlka po srsti, člověka po řeči.“

Doučování

Vždy se objeví něco, v čem nejsme dokonalí. Důležitostí života je to přijmout a pracovat s tím. Proto nabízím i možnost doučování Vašich ratolestí.

Pro koho je sezení určeno?

Sezení je určeno pro rodiče a jejich děti

Jak dlouho sezení trvá?

Délka terapie je individuální, odvíjí se na základě daného problému, který Vás trápí. Obvykle se ale pohybuje kolem 60min

Kolik sezení stojí?

Cena za poradenství je 900Kč/ hodina Cena za doučování od 450Kč/hodina

Poradenství a podpora pro rodiče a děti,

to je výchova a vzdělávání bez stresu.

 

Doporučuji pravidelné sezení při řešení problému.

Je nutné brát v úvahu, že tak jak k problému nedošlo náhle během okamžiku, tak i jedno sezení nemá většinou sílu kouzelné hůlky a nemůžeme vše změnit během jednoho setkání.

Ať už se jedná o problémy v oblasti chování, řeči nebo poradenství pro rodiče, tak je nutné udělat kroky a změny, které nejsou často jednoduché a člověk potřebuje pomocnou ruku... tou se velmi ráda pro Vás stanu já.

 

Kdo Vás sezením provede?

Bc. Šárka Machů

Již od dětství cítila potřebu pomáhat lidem a tak se pustila do studia, aby byla dostatečné vzdělaná a kvalifikovaná tuto pomoc poskytnout. Je speciální pedagožkou a má bohaté zkušenosti z práce ve školství. 

Pracuje s dětmi, které mají určité problémové chování a také s jejich rodiči jako průvodce. Také pracuje s dětmi, které mají narušenou komunikační schopnost a její zkušenosti a metody jim pomohou ke správné komunikaci.

Chcete se na sezení objednat?

Napište na sarka@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte

a najdeme společný termín!