Páteční setkání s meditací

Poznejte kouzlo meditace a poznáte sami sebe!

Kdy?

Setkáváme se každý poslední pátek v měsíci.

Kde?

V Centru Najdi svou krásu (v 1.patře budovy, Palackého 1400, Holešov).

V kolik?

Začínáme v 18hod a setkání trvá do cca 20.00hod.

Termín dalšího setkání je 27.1.2023

Pro koho je setkání určeno?

Tato setkání se skupinovou meditací jsou určeny pro malý kolektiv (max. 4 účastníci) a každá má své téma. Můžou se jí účastnit muži i ženy. Zpočátku se naučíme, jak správně meditovat, a poté budeme tyto schopnosti trénovat. Témata meditací budou zaměřená na sebe-lásku, sebe-uzdravení, sebe-přijetí, zklidnění, harmonizaci, nalezení vlastního životního poslání a další témata, které vyvstanou z kolektivu. Je určeno tedy pro všechny, které nejen nějaké z těchto témat řeší, ale chtějí si i jen tak odpočinout a vypnout.

Cílem je si najít chvilku jen pro sebe. 

Nikdy jste nemeditovali? Nevadí! Projdeme si to všechno pěkně od začátku. Přijďte se uvolnit a zrelaxovat!

Co mi setkání přinese?

Setkávání přinese ZASTAVENÍ se v našem shonu.  To nám pomůže ke zlepšení rozhodovací schopnosti a mnohým jiným aktivitám. Meditace nás zklidní, zvnitřní a nabije svojí energií. Získáš bezpečný prostor pro sdílení a sejdeš se s podobně laděnými lidmi. Vyzkoušíme si také různá dechová cvičení a mnohem víc!

27.1.2023
pátek

VEČER 
18.00 – 20.00 hod

Po úvodním sdílícím kolečku si otevřeme jedno téma, která nás bude provádět celým setkáním, u něj si vychutnáváme dobrý čaj, poté se energeticky očistíme a volně přejdeme do připravené meditace. Meditace je autorská přímo od Petry. Meditaci skutečně prožijeme a na závěr, kdo bude chtít, z ní posdílíme své pocity. 

Co budu potřebovat?

- Karimatku (není nutná, zapůjčíme deku)
- Pohodlné oblečení
- Uzavírací láhev na nápoje
- Dobrou náladu, vlastně i tu špatnou, protože s ní zatočíme!

Kdo vás meditací provede?

Meditacemi provází Petra Ležáková, zakladatelka, hlava a srdce projektu Najdi svou krásu, z. s., lektorka a terapeutka.

Petra meditace nejen vede, ale i tvoří na míru. Díky své intuici a schopnostem se dovede nacítit na kolektiv meditujících či jednotlivce a připraví jim neskutečně silný a neočekávaný zážitek. Při meditacích používá práci s energií a kvantování, proto jsou jí vedené meditace tak prožitkové. Přijďte si meditaci vyzkoušet!

Nejčastější dotazy

 • Slyšela jsem, že skupinové meditace nejsou dobré, že si můžu na sebe vztáhnout problémy cizích lidí, jak to je?
  To je i není pravda. Při meditacích opravdu dochází k otevření podvědomí a je možné v něm "přepisovat" vaše programy. Proto je dobré si zvážit koho si do své hlavy pustíte a koho ne. Jelikož lektorka po celou dobu setkání pracuje s energiemi i kvantovou vlnou, je toto ošetřeno tak, že každý si řeší jen to, co si řešit skutečně má. Lektorka drží bezpečný prostor a vede vás celým procesem. Navíc se na začátku každého setkání energeticky očistíme a zadáme si záměr pro toto setkání (lze se zúčastnit i bez záměru). Určitě se není čeho bát.
 • Pro jak velký kolektiv je setkání určeno?
  Minimální počet účastníků jsou 2, maximální pak 4. V případě, že se minimální kapacita nenaplní, přehlásíme vás na další běh, pokud je vypsán. Pokud není, vrátíme vám peníze zpět na účet, ze kterého byl zaslán.
 • Lze u Centra pohodlně zaparkovat?
  Centrum Najdi svou krásu, se nachází na adrese Palackého 1400, Holešov. Parkování je možné podél cesty před Centrem nebo na parkovišti nákupního domu Family či střediska Albert, které je vzdálené cca 200 m.
 • Setkání začíná, nestíhám, co dál?
  Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření centra je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 776 623 562, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce. Děkujeme za pochopení.

Termín nejbližšího setkání:

27.1.2023

Chci se na setkání přihlásit: 

Upozornění

Meditace nenahrazuje lékařskou ani jinou odbornou péči. Pokud navštěvujete psychologa, psychiatra a nebo užíváte tišící léky (antidepresiva...), sdělte tuto skutečnost lektorce před zahájením meditace. Poraďte se o účasti na meditaci se svým ošetřujícím lékařem.

Víte, že...

 • Rezervace místa je platná až po uhrazení zálohové faktury, která Vám přijde, po vyplnění tohoto formuláře, do emailu.

Potřebujete poradit?

Napište nám email na studio@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte na tel. 776 62 35 62.

Rádi Vám pomůžeme!