Odpočiň si
-
malý relax uprostřed týdne pro ženy

pravidelné setkání s meditací

Kdy?

Setkáváme se každou středu.

Kde?

V Centru Najdi svou krásu (v přízemí budovy, Palackého 1400, Holešov).

V kolik?

Začínáme v 17.30hod a setkání trvá do 19.00hod.

Pro koho je setkání určeno?

Tato setkání se skupinovou meditací jsou určeny pro malý kolektiv žen (max. 6 účastnic) a každá má své téma. Zpočátku se naučíme, jak správně meditovat, a poté budeme tyto schopnosti trénovat. Témata meditací budou zaměřená na sebe-lásku, sebe-uzdravení, sebe-přijetí, zklidnění, harmonizaci, nalezení vlastního životního poslání a další témata, které vyvstanou z kolektivu. Je určeno tedy pro všechny ženy, které nejen nějaké z těchto témat řeší, ale chtějí si i jen tak uprostřed týdne odpočinout a vypnout.

Cílem je se pravidelně potkávat a najít si tak chvilku jen pro sebe. 

Je možné se zúčastnit jen jednoho setkání, a nebo se kdykoliv připojit. 

Co mi setkávání přinese?

Setkávání přinese ZASTAVENÍ se v našem shonu. Jedná se o pravidelnou aktivitu, takže se naučíme vědomě zastavovat. To nám pomůže ke zlepšení rozhodovací schopnosti a mnohým jiným aktivitám. Meditace nás zklidní, zvnitřní a nabije svojí energií. V čistě ženském kolektivu možná najdeš i tu správně naladěnou kamarádku a získáš bezpečný prostor pro sdílení i ryze intimních témat. Vyzkoušíme si také různá dechová cvičení a mnohem víc!

Jaký je program a náplň setkání?

5.10.2022
 středa
PODVEČER 
17.30 – 19.00 hod

Po úvodním sdílícím kolečku si otevřeme jedno téma, která nás bude provádět celým setkáním, u něj ochutnáváme skvělé sypané čaje z obchůdku Čaj a Káva U Palet, Holešov, poté volně přejdeme do připravené meditace. Tu si skutečně prožijeme a na závěr posdílíme své pocity z právě proběhlé meditace, kdo bude chtít. Je možné se zúčastnit jen jednoho setkání, a nebo se kdykoliv připojit. 

Co budu potřebovat?

- Pohodlné oblečení
- Uzavírací láhev na nápoje
- Dobrou náladu, vlastně i tu špatnou, protože s ní zatočíme!

Kdo Tě setkáním provede?

Setkáním provází Petra Ležáková, zakladatelka, hlava a srdce projektu Najdi svou krásu, z. s.

Petra meditace nejen vede, ale i tvoří na míru. Díky své intuici a schopnostem se dovede nacítit na kolektiv meditujících či jednotlivce a připraví jim neskutečně silný a neočekávaný zážitek. Přijďte si meditaci vyzkoušet!

Nejčastější dotazy

  • Pro jak velký kolektiv je setkání určeno?
    Minimální počet účastníků jsou 2, maximální pak 6. V případě, že se minimální kapacita nenaplní, přehlásíme vás na další běh, pokud je vypsán. Pokud není, vrátíme vám peníze zpět na účet, ze kterého byl zaslán.
  • Lze u Centra pohodlně zaparkovat?
    Centrum Najdi svou krásu, se nachází na adrese Palackého 1400, Holešov. Parkování je možné podél cesty před Centrem nebo na parkovišti nákupního domu Family či střediska Albert, které je vzdálené cca 200 m.
  • Setkání začíná, nestíhám, co dál?
    Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření centra je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 776 623 562, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce. Děkujeme za pochopení.

Koordinátorka akce

Tuto akci pro vás zorganizovala Petra. Potřebujete-li další organizační informace, volejte 

tel. 776 623 562

nebo napište na

studio@najdisvoukrasu.cz

Petra Ležáková
Koordinátorka akce

Termín nejbližšího setkání:

2.11.2022

Chci se na setkání přihlásit: 

Upozornění

Meditace nenahrazuje lékařskou ani jinou odbornou péči. Pokud navštěvujete psychologa, psychiatra a nebo užíváte tišící léky (antidepresiva...), sdělte tuto skutečnost lektorce před zahájením meditace. Poraďte se o účasti na meditaci se svým ošetřujícím lékařem.

Víte, že...

  • Rezervace místa je platná až po uhrazení zálohové faktury, která Vám přijde, po vyplnění tohoto formuláře, do emailu.

Potřebujete poradit?

Napište nám email na studio@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte na tel. 776 62 35 62.

Rádi Vám pomůžeme!