Meditace

Zkoušeli jste někdy meditovat?
Co to meditace vlastně je a k čemu jsou dobré?
O jejich účincích již bylo napsáno mnoho, přijďte si je prožít!

Pravidelné skupinové meditace pro ženy

Nazvala jsem toto setkání Odpočiň si - malý relax uprostřed týdne. Jedná se o pravidelné setkávání s meditací pro ženy.  Potkáváme se KAŽDOU středu v Centru Najdi svou krásu. Setkání je na 1,5hod, ať si stihneme doma ještě zařídit vše, co potřebujeme. A že jsi nikdy nemeditovala? Nevadí! Projdeme si to všechno pěkně od začátku. Přijď se uvolnit a zrelaxovat!

Tyto skupinové meditace jsou určeny pro malý kolektiv žen (max. 6 účastnic) a každá má své téma. Zpočátku se naučíme, jak správně meditovat, a poté budeme tyto schopnosti trénovat. Témata meditací budou zaměřená na sebe-lásku, sebe-uzdravení, sebe-přijetí, zklidnění, harmonizaci, nalezení vlastního životního poslání a další témata, které vyvstanou z kolektivu.

Cílem je se pravidelně potkávat a najít si tak chvilku jen pro sebe. Je možné se zúčastnit jen jednoho setkání, a nebo se kdykoliv připojit. 

Kolik meditace stojí?

Meditace pro ženy
jednorázový vstup
200 Kč/ setkání
Permanentka na setkání
permanentka na 10 vstupů
1800 Kč

Jak dlouho setkání trvá?

Skupinové STŘEDEČNÍ setkání
17.30 - 19.00hod

Pravidelné skupinové meditace

Potkáváme se pravidelně KAŽDÝ poslední PÁTEK v měsíci v Centru Najdi svou krásu a jsou otevřeny i mužům! Že nemáte zkušenosti s meditací? Nevadí! Projdeme si to všechno pěkně od začátku. Přijďte se uvolnit a zrelaxovat!

Tyto skupinové meditace jsou určeny pro malý kolektiv lidí (max. 6 účastníků) a každá má své téma. Témata meditací budou zaměřená na témata, které vyvstanou z kolektivu.

Cílem je se pravidelně potkávat a najít si tak chvilku jen pro sebe. 

Kolik meditace stojí?

Skupinová meditace
jednorázový vstup
400 Kč/ setkání

Jak dlouho setkání trvá?

Skupinová páteční meditace
každý poslední pátek v měsíci
18:00 - 20.00

Kdo za meditacemi stojí?

Meditacemi provází Petra Ležáková, zakladatelka a hlava projektu Najdi svou krásu, z. s.

Petra meditace nejen vede, ale i tvoří na míru. Díky své intuici a schopnostem se dovede nacítit na kolektiv meditujících či jednotlivce a připraví jim neskutečně silný a neočekávaný zážitek. Přijď si meditaci vyzkoušet!

Upozornění

Meditace nenahrazuje lékařskou ani jinou odbornou péči. Pokud navštěvuješ psychologa, psychiatra a nebo užíváš tišící léky (antidepresiva...), sděl tuto skutečnost lektorce před zahájením meditace. Poraď se o účasti na meditaci se svým ošetřujícím lékařem.

Skupinové meditace probíhájí...

Individuální meditace probíhají...

Centrum Najdi svou krásu
(přízemí budovy)
Palackého 1400
769 01 Holešov

 

Studio Najdi svou krásu
(1. patro)
Palackého 1400
769 01 Holešov