Runová škola

3-dílným kurzem provádí Lucie Mikulové

Kdy?

V pátky 11.11.18.11. a v neděli 27.11.

Kde?

V Centru Najdi svou krásu (v přízemí budovy, Palackého 1400, Holešov).

V kolik?

Vždy v čase 17.30 - 19.30hod

Pro koho je kurz určen?

Lákají tě runy a chceš se do jejich tematiky ponořit ještě hlouběji? Je ti blízká severská mytologie, nebo „jen“ věci mezi nebem a zemí? Chceš mít v rukou nástroj, který ti bude pomáhat léčit, zvládat lépe různé životní situace a v neposlední řadě i s jeho pomocí nakouknout za tenký závěs budoucnosti?

Pokud ano, pak

přijďte na tento 3-dílný praktický kurz
a ovládněte tuto mystickou dovednost.

Co mi kurz přinese?

Ve třech setkáních si osvojíš severské bohy a celou jejich mytologii. Pochopíš, proč jsou pro práci s runami tak důležití. Naučíš se znát všechny runy staršího futharku. Budeš vědět, jak si zhotovit vlastní runovou sadujak podporu run používat v běžném životě, např. pomocí amuletů…

Jaký je program a náplň kurzu?

11.11.2022
 pátek VEČERNÍ 
17,30 – 19,30 hod

 Osvojíš si severské bohy a celou jejich mytologii. Pochopíš, proč jsou pro práci s runami tak důležití. Naučíme si podrobně vše, co je potřeba při práci s Runami znát: 9 světů stromu Yggdrasilu, detailně projdeme Severské božstvo

18.11.2022
pátek VEČERNÍ  17,30 – 19,30 hod

Naučíš znát všechny runy staršího futharku. Zaměříme a pohrajeme si s významem jednotlivých run a to v několika směrech - obecný význam, význam ve výkladu, význam jako ochranného amuletu a význam jako zdravotního amuletu. 

 

27.11.2022
neděle VEČERNÍ 17,30 – 19,30 hod

Budeš vědět, jak si zhotovit vlastní runovou sadu a jak podporu run používat v běžném životě, např. pomocí amuletů…Řekneme si a názorně ukážeme výrobu nejen runové sady, ale i amuletů. Naučím vás i jak runovou sadu zasvětit, aby vám ve spojení s božstvem správně fungovala. A jako bonusek dostanete typy, jak je možné s runami "kouzlit" a využít jejich sílu i v běžném životě. Runy jsou velmi silný společník a velká podpora pro život. Pojďte jejich pozitivní síly okusit, jsou tu pro nás a záleží jen na nás, jestli tohoto mocného prostředku využijeme.

Co budete potřebovat?

Zápisník a tužku nebo i pastelky pro poznámky z kurzu
Pohodlné oblečení
Uzavírací láhev na nápoje

Kdo vás kurzem provede?

Lucie Mikulová

 

 

Jsem přírodní duše a miluji vše, co s přírodou souvisí. Můj záběr je poměrně široký – bylinky a tvorba výrobků z nich, vytváření vykuřovacích směsí a provádění očistných rituálů jak lidí, tak obydlí. Baví mě energetická práce v přírodě, práce se živly a velmi blízký je mi i šamanismus. Všechny tyto směry se potkávají právě v přírodě. Porozumět jí a napojit se na ni mi pomáhá například současné studium Druidské školy, nebo i symboly jako jsou runy, které jsou s přírodou také neodmyslitelně spojeny.  

Nejčastější dotazy

 • Pro jak velký kolektiv je kurz určen?
  Minimální počet účastníků jsou 3 účastníci, maximální pak 10. V případě, že se minimální kapacita kurzu nenaplní, přehlásíme vás na další běh, pokud je vypsán. Pokud není, vrátíme vám peníze zpět na účet, ze kterého byl zaslán.
 • Lze u Centra pohodlně zaparkovat?
  Centrum Najdi svou krásu, se nachází na adrese Palackého 1400, Holešov. Parkování je možné podél cesty před Centrem nebo na parkovišti nákupního domu Family či střediska Albert, které je vzdálené cca 200 m.
 • Kurz začíná, nestíhám, co dál?
  Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření centra je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 777 897 665, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce. Děkujeme za pochopení.

Koordinátorka akce

Tuto akci pro vás zorganizovala Anoli. Potřebujete-li další organizační informace, volejte 

tel. 777 897 665

nebo napište na

anoli@najdisvoukrasu.cz

Ilona Šťastná, Anoli
Koordinátorka akce

Chci se na kurz přihlásit: 

Důležité info...

 • Přihlásit se na tuto akci je možné do 9.11. do půlnoci děkujeme za pochopení.

Víte, že...

 • Rezervace místa je platná až po uhrazení zálohové faktury, která vám přijde, po vyplnění tohoto formuláře, do emailu.

Potřebujete poradit s objednávkou?

Napite nám email na studio@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte na tel. 776 62 35 62.

Rádi vám pomůžeme!