Objev sám sebe

pravidelné setkávání s Petrou Ležákovou a jejími dětmi

Kdy?

Začínáme ve středu 14.9.2022, dále pak každá středa mimo prázdniny a státní svátky. Závěr tohoto běhu je 14.12.2022

Kde?

V Centru Najdi svou krásu (v přízemí budovy, Palackého 1400, Holešov).

V kolik?

Děti 6 - 8let 16.15 - 17.00hod, děti 8 - 10let 15 - 15.45hod

Pro koho je setkávání určeno?

Pro děti od 6 do 10let s tím, že pokud je dítě 8leté, záleží na jeho "vyspělosti" (s zařazením vám ráda poradím). Pro děti, které se cítí jiné, společností nepochopené nebo něčím obdarované. Děti, které mají svůj svět a dospělí jim úplně nerozumí nebo si s nimi neví rady ve smyslu, že jej chtějí rozvíjet/rozumět mu, ale neví jak. Děti, které chtějí někam patřit a zjistit, že být "jiný" je vlastně fajn. 😉 

Pokud cítíte, že jste máte doma takovéto dítě, pak přihlaste své dítě na tato setkávání a

umožněte svému dítku zažít,
jaké to je, být přijímáno přesně takové, jaké je.

Co dítku setkávání přinese?

Tento blok, tedy celkem 13 setkání, dítku přinese pocit, že někam patří, že může rozvíjet své schopnosti, sebedůvěru, vnitřní sílu. Najde také partu stejně naladěných  kamarádů. Naučí se být Tvůrcem svého života, rozumět svým emocím, rozhodovat se na základě pocitu, posílí svoji intuici, také se naučí zklidnit a efektivně odpočívat. Seznámí se s různými technikami a pomocníky tak, aby si každý našel to své - v čem je mu dobře a v čem se cítí svůj. A to vše v bezpečném kruhu. Bez posměchu a v podporujícím prostředí.

Jak bude setkávání probíhat?

14.9. 2022
 pak každá další středa

Přivítání, seznamovací, později sdílecí, kruh o tom co se nám za poslední týden událo a jak jsme aplikovali postupy a nové dovednosti z minula. Postupně si formou hry naučíme porozumět svým pocitům a emocím, kvantovat, meditovat, zklidnit se, reagovat na stresové situace, posílit vnitřní hlas/intuici, být sebevědomější a poradit si v každé situaci. A když počasí a rodiče dovolí, zajedeme si i vyzkoušet, jak probíhá terapie u koní. 

Co bude dítko potřebovat?

Zápisník a tužku nebo i pastelky pro poznámky
Pohodlné oblečení
Uzavírací láhev na nápoje

Kdo setkání povede?

Niki, Petra a Mára Ležákovi

Petra je mámou, podnikatelkou, terapeutkou a v neposlední řadě i průvodkyní dětí jejich světem. Sama moc dobře zná, jaké je to být jiná a ne úplně zapadat do kolektivu. Díky velké práci na sobě samé, po smrti otce a po narození dcerky Niki se jí však život úplně změnil. 

"Nejsem dokonalá máma, ale jsem máma přesně taková, jakou mě teď mé děti potřebují. V denodenním životě používám kvantování, karty i sílu a energii našich koníků. Na setkání s dětmi chci předat to, co doma žijeme a čemu učím i svým dětem, které budou přítomny každému setkání, aby předaly to, co jsem je již naučila." 

Dcerka Niki, 10let, miluje zvířata a vše kolem nich. Také díky ní, máme vlastní koníky. Ráda předá své zkušenosti se zvířátky a přírodou.

Syn Mára, 8let, na sobě pracuje dnes a denně. Jeho hlavním tématem jsou emoce a práce s nimi. Jak se vypořádat se vztekem a jak naopak sdílet radost. 

Těšíme se na příběhy vašich dětí!

Nejčastější dotazy

 • Nedokážu se s dítětem domluvit, nerozumím mu, můžu jej i přesto přihlásit?
  Nemůžeme a nechceme nikoho nutit. Všechny aktivity jsou dobrovolné, přesto říkám ANO! Díky tomu, že jsou na setkání i mé děti, tedy Niki nebo Mára, cizí děti skrze jejich vysvětlení porozumí a časem se otevřou i bližší spolupráci.
 • Pro jak velký kolektiv je setkávání určeno?
  Minimální počet účastníků jsou 3 účastníci, maximální pak 6. V případě, že se minimální kapacita setkávání nenaplní posuneme začátek, a samozřejmě i konec, bloku.
 • Blok skončí a co dál?
  Také nemáme rádi konce, pokud bude zájem, budeme v rozvoji pokračovat ve stejné skupince i dál. Dá se tedy říci, že se jedná o "kroužek", který může běžet klidně celý školní rok. Rozvíjejících témat není nikdy dost!
 • Lze u Centra pohodlně zaparkovat?
  Centrum Najdi svou krásu, se nachází na adrese Palackého 1400, Holešov. Parkování je možné podél cesty před Centrem nebo na parkovišti nákupního domu Family či střediska Albert, které je vzdálené cca 200 m.
 • Setkání začíná, nestíhám, co dál?
  Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření centra je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 776 623 562, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce. Děkujeme za pochopení.

Koordinátorka akce

Tuto akci pro vás zorganizovala Petra. Potřebujete-li další organizační informace, volejte 

tel. 776 623 562

nebo napište na

studio@najdisvoukrasu.cz

Petra Ležáková
Koordinátorka akce

Chci dítě na setkávání přihlásit: 

Důležité info...

 • Pokud se minimální kapacita nenaplní, posuneme začátek (a tím i konec) celého běhu. Děkujeme za pochopení.

Víte, že...

 • Rezervace místa je platná až po uhrazení zálohové faktury, která vám přijde, po vyplnění tohoto formuláře, do emailu.
 • U tohoto kurzu je možnost platit na 2 splátky, polovina je splatná v září, druhá splátka v říjnu.

Potřebujete poradit s objednávkou?

Napite nám email na studio@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte na tel. 776 62 35 62.

Rádi vám pomůžeme!