Ztráta jako dar, aneb vědomé prožívání smutku

seminář s Terezou Laibnerovou

Kdy?

V sobotu 9.7.2022

Kde?

V Centru Najdi svou krásu (v přízemí budovy, Palackého 1400, Holešov).

V kolik?

9.30 - 12.30hod

Pro koho je seminář určen?

Seminář je vhodný všechny, kteří se chtějí naučit, jak pomoci sobě či druhým v období ztráty.

Pokud vás zajímá, jak projít ztrátou a jak z ní vyjít posílení a v laskavosti, pak

přijďte na tento seminář,
který vás provede obdobím ztráty.

Co mi seminář přinese?

Naučíme se, jak pomoci sobě, jak podržet prostor ostatním, a jakým způsobem ztrátou (blízkého, příznivé situace či životní etapy) projít tak, abychom z ní vyšli posílení a v laskavosti.

Jaký je program a náplň semináře?

9.7.2022
 sobota DOPOLEDNÍ 
16,00 – 18,30 hod

Společně v bezpečném prostředí prozkoumáme potenciál ztráty v našem životě. Naučíme se, jak pomoci sobě i jak podržet prostor ostatním.

Co budete potřebovat?

Zápisník a tužku pro poznámky ze semináře
Pohodlné oblečení
Uzavírací láhev na nápoje
Dobrou náladu a radost z nově nabytých informací

Kdo vás seminářem provede?

Tereza Laibnerová

Jsem poporodní dula, průvodkyně žen, bylinářka a ceremonialistka. Na tuto krásnou cestu mě přivedly moje dvě děti, jejichž zrození mi nedovolilo jít dál po staré cestě a obrátilo mi život vzhůru nohama. Už nešlo jít jen po povrchu, lákala mě hloubka, hledání podstaty. A tak jsem sebrala odvahu a nechala se vést. První kontakt se silou rostlinné říše, první placenty, první přechodové rituály. Cítila jsem se velmi šťastná, vždyť jsem objevila svoje dary, své poslání, ale pořád tam bylo něco, co čekalo na pravou chvíli, něco zatím neviděného, trpělivě čekajícího, až dozraju. Pak mi do života přišla první žena po ztrátě miminka, a já jsem věděla, že je to ono. Téměř bez dechu jsem koukala na tu sílu, křehkost, něhu, a zároveň obrovskou bolest. Viděla jsem, jak zoufalé jsou pokusy rodiny o pomoc, a jak moc mohou bolet slova, byť v dobré víře vyřčená. Proto jsem se rozhodla dovzdělat v oblasti průvodcovství ve ztrátě a s každou další rodinou, kterou mám tu čest tímto důležitým obdobím provázet, cítím, jak moc je mé práce zapotřebí, a jak se z traumatu a bolesti může zrodit síla, smíření, útěcha a nikdy nekončící láska…

Nejčastější dotazy

  • Pro jak velký kolektiv je seminář určen?
    Minimální počet účastníků je 5, maximální pak 10. V případě, že se minimální kapacita nenaplní, přehlásíme vás na další běh, pokud je vypsán. Pokud není, vrátíme vám peníze zpět na účet, ze kterého byl zaslán.
  • Lze u Centra pohodlně zaparkovat?
    Centrum Najdi svou krásu, se nachází na adrese Palackého 1400, Holešov. Parkování je možné podél cesty před Centrem nebo na parkovišti nákupního domu Family či střediska Albert, které je vzdálené cca 200 m.
  • Kurz začíná, nestíhám, co dál?
    Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření centra je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 777 897 665, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce. Děkujeme za pochopení.

Koordinátorka akce

Tuto akci pro vás zorganizovala Anoli. Potřebujete-li další organizační informace, volejte 

tel. 777 897 665

nebo napište na

studio@najdisvoukrasu.cz

Ilona Šťastná, Anoli
Koordinátorka akce

Chci se na seminář přihlásit: 

Víte, že...

  • Rezervace místa je platná až po uhrazení zálohové faktury, která vám přijde, po vyplnění tohoto formuláře, do emailu.

Potřebujete poradit s objednávkou?

Napite nám email na studio@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte na tel. 776 62 35 62.

Rádi vám pomůžeme!