Vyzyvatelé v našem životě - nalezení rovnováhy ve vztazích

workshop s Martinou Maraj

Kdy?

V neděli 11.9.2022

Kde?

V Centru Najdi svou krásu (v přízemí budovy, Palackého 1400, Holešov).

V kolik?

13:00 - 16.00hod

Pro koho je setkání určeno?

Pro každého, kdo chce pochopit zrcadlení ve svých vztazích a převzít odpovědnost za to, jak zvládat s větším nadhledem energeticky náročné situace s těmito osobami.

Pokud toužíte prožívat harmonii ve vztazích, pak

přijďte najít své VYZYVATELE.

Co mi setkání přinese?

„Všechno, co člověk popírá, ho pronásleduje. To, co přijímá, ho transformuje“. 

Gustav Carl Jung

Tento workshop Vám nabízí transformaci v oblasti vztahů. Naučíte se rozpoznávat typy ovládacích dramat a pochopit je a tím se od nich osvobodit

Jaký je program a náplň setkání?

11.9.2022
 nedělní ODPOLEDNÍ 
13,00 – 16,00 hod

Vyzyvatelé jsou lidé, kteří nás přichází naučit něco o sobě samých, i když se nám to často nemusí líbit. „Vyzyvatelé v našich životech“ je workshop, ve kterém se naučíte rozeznávat čtyři typy vyzyvatelů – tzn. ovládací dramata, kterými nás tito lidé nutí podívat se do svého nitra a pochopit, jak a proč přichází do našeho života. Můžete mít pocit, že vás připravují o čas, o nervy a o energii, ať jsou to naše děti, rodiče, spolupracovníci, nadřízení, rodina i partneři. Avšak pochopení těchto interakcí na energetické úrovni vás může definitivně osvobodit a ukázat vám cestu pro kultivaci těchto vztahů a větší radost v životě.

„Existuje-li něco, co chcete změnit u svého dítěte, zamyslete se nejprve, zda to není něco, co byste měli změnit u sebe.“ Gustav Carl Jung

Tento workshop se zabývá primárně tím, co nám tito vyzyvatelé zrcadlí o našich vnitřních nevědomých programech, a ukazuje způsob, jak si tuto energetickou výměnu uvědomit a včas z ní vystoupit. Takové vědomé vystoupení pro nás znamená možnost zvládnout situace jinou formou s méně emocemi a více pochopení pro sebe i pro druhé. Přínosy tohoto poznání jsou v každodenním životě okamžité a zásadní.

„V každém z nás je ještě někdo, koho neznáme.“ Gustav Carl Jung

Pokud vás tyto nové znalosti a principy zaujmou, rozhodně stojí za to je prohloubit ve volně navazujících programech:

·         Prozkoumat do hloubky, nalézt a odstranit nevědomé programy a principy ze svého života se naučíte na kurzu Cesta kolibříka.

·         Zvládnout lépe komunikaci v náročných a vypjatých situacích a nalézt více pochopení v komunikaci těmito osobami se naučíte pomocí nenásilné komunikace na workshopu Emoce a potřeby hravě a zdravě.

·         Kompletní balíček jak pochopit své vztahy, jejich zrcadlení a to včetně zvládnutí principů nenásilné komunikace to je intenzivní kurz Cesta jaguára.

„Kdo se dívá ´ven´, ten sní; kdo se dívá ´dovnitř´, ten se probouzí“  Gustav Carl Jung

Co budete potřebovat?

Psací potřeby pro případnou potřebu zaznamenat si zajímavé myšlenky ze setkání

Pohodlné oblečení
Uzavírací láhev na nápoje
Dobrou náladu 

Kdo vás setkáním provede?

Martina Maraj

marajmartina.cz

 

Jmenuji se Martina Maraj. Miluji svobodu, vzduch, les, kameny, oheň, zvířata, přírodní hudbu, zpívání a sdílení. Ráda se setkávám s lidmi, kteří hledají to co já – pravdu, smysl a hluboké prožívání života. Věnuji se poradenství ve firmáchosobnímu rozvoji. K tomu mě vedl celý můj život. Od mládí jsem se snažila přijít na to, proč vlastně žijeme a co dává našemu životu smysl. A tak jsem se vydala TO hledat. Mnoho odpovědí jsem našla u svých učitelů, které jsem v životě potkávala. Pak při pobytu ve tmě, která se stala mojí velkou přítelkyní v roce 2018 a také na Sahaře, kde jsem šla hledat sama sebe v roce 2020. A to hledání stále pokračuje a přináší mí to stále radost a potěšení.

Pracovně věnuji část svého času firmám, kde pracuji jako poradce v oblasti strategií a
procesů, aby se tam lidem lépe pracovalo. Napsala jsem dvě knihy O Marušce a jejím
podnikání pro všechny, kdo hledají svobodu v práci. Již 10 let se věnuji vlastnímu projektu
ADAPTIA móda, kde vyrábím speciální kalhoty pro lidi na vozíku.

Největší kus svého času však stále věnuji osobnímu rozvoji. Pod hlavičkou Vědomý život
nabízím kurzy, konzultace, osobní setkání, muzikorelaxaci nebo sdílení v poradních kruzích. Nosným pilířem programů Vědomého života je pro mě Zákon zrcadlení a Nenásilná komunikace. Volný čas pak trávím se svým psem v přírodě nebo u svých bubnů a píšťal, kde ke mně přicházejí nové písničky, nové myšlenky a kde nacházím klid a rovnováhu do dnešního rychlého světa.

Více se o mě dozvíte na mém webu marajmartina.cz, na mých akcích nebo na mém youtube kanále osobního rozvoje.

Nejčastější dotazy

 • Pro jak velký kolektiv je setkání určeno?
  Minimální počet účastníků jsou 4, maximální pak 8. V případě, že se minimální kapacita nenaplní, přehlásíme vás na další běh, pokud je vypsán. Pokud není, vrátíme vám peníze zpět na účet, ze kterého byl zaslán.
 • Lze u Centra pohodlně zaparkovat?
  Centrum Najdi svou krásu, se nachází na adrese Palackého 1400, Holešov. Parkování je možné podél cesty před Centrem nebo na parkovišti nákupního domu Family či střediska Albert, které je vzdálené cca 200 m.
 • Kurz začíná, nestíhám, co dál?
  Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření centra je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 777 897 665, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce. Děkujeme za pochopení.

Koordinátorka akce

Tuto akci pro vás zorganizovala Anoli. Potřebujete-li další organizační informace, volejte 

tel. 777 897 665

nebo napište na

anoli@najdisvoukrasu.cz

Ilona Šťastná, Anoli
Koordinátorka akce

Chci se na akci přihlásit: 

Důležité info...

 • Přihlásit se na tuto akci je možné do 9.9. do půlnoci děkujeme za pochopení.

Víte, že...

 • Rezervace místa je platná až po uhrazení zálohové faktury, která vám přijde, po vyplnění tohoto formuláře, do emailu.

Potřebujete poradit s objednávkou?

Napite nám email na studio@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte na tel. 776 62 35 62.

Rádi vám pomůžeme!