Úvod do magie vykládacích karet

beseda s Anoli

Kdy?

V neděli 28.8.2022

Kde?

V Centru Najdi svou krásu (v přízemí budovy, Palackého 1400, Holešov).

V kolik?

9.30 - 11.00hod

Pro koho je beseda určena?

Toto setkání je vhodné pro všechny, kdo s kartami teprve začínají a hledají pro sebe vhodný karetní balíček, ale taktéž pro jejich milovníky, kteří hledají inspiraci jak si svou práci s karetními výklady obohatit a prohloubit

Pokud vás zajímá jak vybrat ty nejlepší karty pro vás, jak se karet správně ptát a jak pracovat s výklady,

přijďte na tuto besedu
společně si o všem popovídáme a ukážeme si různé karetní balíčky.

Co mi beseda přinese?

Získáte cenné informace o tom, jak pracovat s různými druhy vykládacích karet a inspiraci, jak se karet správně ptát pro co nejjasnější vedení. Bude zde k dispozici také velká škála různých karetních balíčků a vy si tak můžete nacítit, které jsou pro vás ty pravé.

Jaký je program a náplň besedy?

28.8.2022
 neděle DOPOLEDNÍ 
9,30 – 11,00 hod

Budeme besedovat na téma karetních výkladů s jejich vášnivou sběratelkou Anoli, která s kartami pracuje téměř denně již několik let. O tom, jak docílit co nejjasnějších odpovědí na vaše dotazy, jak s kartami pracovat, aby ste využily jejich potenciál naplno a také zde bude možnost prohlédnout si různé karetní balíčky a blíže se s nimi seznámit.

Co budete potřebovat?

Zápisník a tužku pro poznámky, chcete-li
Pohodlné oblečení
Uzavírací láhev na nápoje
Dobrou náladu a radost z nově nabytých informací

S kým budete besedovat?

Anoli Ilona Šťastná
https://osudovky.cz/

Jsem Ilona Šťastná, a když tvořím či pracuji, často užívám své další jméno Anoli. Ráda poslouchám životní příběhy druhýchráda sdílím ty své. Ve všech nalézám moudrosti, které předávám dál. Miluji mystiku, karty, numerologii, astrologii a především život v celé jeho kráse, a s vděčností přijímám všechny jeho výzvy a učení. Baví mě spolupracovat s druhými a poznávat nové přátele a jejich příběhy. Nabízím druhým podporu při hledání řešení a odpovědí v různých životních situacích a v umění sebepoznání, sebelásky, při zhmotňování snů či záměrů a především v procesu důvěry v život samotný.   

Nejčastější dotazy

  • Pro jak velký kolektiv je beseda určena?
    Minimální počet účastníků jsou 2, maximální pak 10. V případě, že se minimální kapacita nenaplní, přehlásíme vás na další běh, pokud je vypsán. Pokud není, vrátíme vám peníze zpět na účet, ze kterého byl zaslán.
  • Lze u Centra pohodlně zaparkovat?
    Centrum Najdi svou krásu, se nachází na adrese Palackého 1400, Holešov. Parkování je možné podél cesty před Centrem nebo na parkovišti nákupního domu Family či střediska Albert, které je vzdálené cca 200 m.
  • Kurz začíná, nestíhám, co dál?
    Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření centra je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 777 897 665, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce. Děkujeme za pochopení.

Koordinátorka akce

Tuto akci pro vás zorganizovala Anoli. Potřebujete-li další organizační informace, volejte 

tel. 777 897 665

nebo napište na

studio@najdisvoukrasu.cz

Ilona Šťastná, Anoli
Koordinátorka akce

Chci se na besedu přihlásit: 

Víte, že...

  • Rezervace místa je platná až po uhrazení zálohové faktury, která vám přijde, po vyplnění tohoto formuláře, do emailu.

Potřebujete poradit s objednávkou?

Napite nám email na studio@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte na tel. 776 62 35 62.

Rádi vám pomůžeme!