Šamanské bubnování pro ženy

s Martinou Maraj

Kdy?

V neděli 17.7.2022

Kde?

V Centru Najdi svou krásu (v přízemí budovy, Palackého 1400, Holešov).

V kolik?

18:00 - 19.00hod

Pro koho je setkání určeno?

Šamanské bubny patří k ženě jako měsíc na oblohu. Od počátku věků ženy žily s bubnem, aby pomocí jeho vibrací komunikovaly s bohy nebo s přírodou, harmonizovaly, léčily. Potřeba splynutí ženy s bubnem stále žije v nás, ať už si toho jsme nebo nejsme vědomy. Kdykoliv slyšíme zvuk bubnů a začneme vnímat naše tělo, víme, že jsme na správném místě.

Pokud chcete uvolnit své myšlenky, potlačené emoce a nahromaděný stres, pak

si přijďte zabubnovat
a vyneste na povrch vaši vnitřní radost.

Co mi setkání přinese?

Pravidelný rytmus bubnu uvolňuje naše myšlenky, navozuje pravidelné dýchání, uvolňuje potlačené emoce a nahromaděný stres, vynáší na povrch vnitřní radost a přivádí do pohybu každou naši buňku. Cítíme potřebu ho rozeznívat paličkou nebo rukou, začít tančit nebo zpívat. Chceme podupávat, pohupovat se, na tváří se objevuje úsměv nebo potřebujeme zavřít oči a s bubnem letět do jiné úrovně vědomí. Po takovém setkání pak nezřídka zachytíme nové vize, myšlenky, vhledy, příležitosti. To je kouzlo šamanského bubnu.

Jaký je program a náplň setkání?

17.7.2022
 neděle VEČERNÍ 
18,00 – 19,00 hod

Vezměte svůj buben nebo si ho půjčte od kamarádky a dejte si dar v podobě splynutí s tímto magickým nástrojem na hodinovém setkání žen se šamanskými bubny. Věřte, že odejdete lehčí, bohatší, krásnější a odpočatější. A pokud zvažujete koupi takového dokonalého nástroje, rozhodně teď nastala správná doba.

Co budete potřebovat?

Vlastní šamanský buben

Pohodlné oblečení
Uzavírací láhev na nápoje
Dobrou náladu 

Kdo vás setkáním provede?

Martina Maraj

marajmartina.cz

 

Jmenuji se Martina Maraj. Miluji svobodu, vzduch, les, kameny, oheň, zvířata, přírodní hudbu, zpívání a sdílení. Ráda se setkávám s lidmi, kteří hledají to co já – pravdu, smysl a hluboké prožívání života. Věnuji se poradenství ve firmáchosobnímu rozvoji. K tomu mě vedl celý můj život. Od mládí jsem se snažila přijít na to, proč vlastně žijeme a co dává našemu životu smysl. A tak jsem se vydala TO hledat. Mnoho odpovědí jsem našla u svých učitelů, které jsem v životě potkávala. Pak při pobytu ve tmě, která se stala mojí velkou přítelkyní v roce 2018 a také na Sahaře, kde jsem šla hledat sama sebe v roce 2020. A to hledání stále pokračuje a přináší mí to stále radost a potěšení.

Pracovně věnuji část svého času firmám, kde pracuji jako poradce v oblasti strategií a
procesů, aby se tam lidem lépe pracovalo. Napsala jsem dvě knihy O Marušce a jejím
podnikání pro všechny, kdo hledají svobodu v práci. Již 10 let se věnuji vlastnímu projektu
ADAPTIA móda, kde vyrábím speciální kalhoty pro lidi na vozíku.

Největší kus svého času však stále věnuji osobnímu rozvoji. Pod hlavičkou Vědomý život
nabízím kurzy, konzultace, osobní setkání, muzikorelaxaci nebo sdílení v poradních kruzích. Nosným pilířem programů Vědomého života je pro mě Zákon zrcadlení a Nenásilná komunikace. Volný čas pak trávím se svým psem v přírodě nebo u svých bubnů a píšťal, kde ke mně přicházejí nové písničky, nové myšlenky a kde nacházím klid a rovnováhu do dnešního rychlého světa.

Více se o mě dozvíte na mém webu marajmartina.cz, na mých akcích nebo na mém youtube kanále osobního rozvoje.

Nejčastější dotazy

  • Pro jak velký kolektiv je setkání určeno?
    Minimální počet účastníků jsou 3, maximální pak 10. V případě, že se minimální kapacita nenaplní, přehlásíme vás na další běh, pokud je vypsán. Pokud není, vrátíme vám peníze zpět na účet, ze kterého byl zaslán.
  • Lze u Centra pohodlně zaparkovat?
    Centrum Najdi svou krásu, se nachází na adrese Palackého 1400, Holešov. Parkování je možné podél cesty před Centrem nebo na parkovišti nákupního domu Family či střediska Albert, které je vzdálené cca 200 m.
  • Kurz začíná, nestíhám, co dál?
    Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření centra je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 777 897 665, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce. Děkujeme za pochopení.

Koordinátorka akce

Tuto akci pro vás zorganizovala Anoli. Potřebujete-li další organizační informace, volejte 

tel. 777 897 665

nebo napište na

studio@najdisvoukrasu.cz

Ilona Šťastná, Anoli
Koordinátorka akce

Chci se na akci přihlásit: 

Víte, že...

  • Rezervace místa je platná až po uhrazení zálohové faktury, která vám přijde, po vyplnění tohoto formuláře, do emailu.

Potřebujete poradit s objednávkou?

Napite nám email na studio@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte na tel. 776 62 35 62.

Rádi vám pomůžeme!