Numerologická dílnička II - roční cykly a léta změn

s Anoli

Kdy?

V sobotu 24.9.2022

Kde?

V Centru Najdi svou krásu (v přízemí budovy, Palackého 1400, Holešov).

V kolik?

13.00 - 15.00hod

Pro koho je dílnička určena?

Tato početní dílnička je určena všem, kteří se chtějí pomocí numerologických výpočtů dozvědět o svých ročních a mesíčních číslech a také o zlomových okamžicích, které nás provází v rámci našich životní cyklů.

Pro tuto numerologickou dílničku není nezbytně nutné absolvovat numerologickou dílničku I, je to však výhodou pro větší porozumnění symbolice a energií čísel se kterými budeme pracovat

Pokud vás zajímá jaké příležitosti se ukrývají v každém roce vašeho stále se rytmicky opakujícího cyklu, pak

přijďte na tuto dílničku
společně si o všem popovídáme a vše si také vypočteme.

Co mi dílnička přinese?

Dozvíte se jaké aktivity jsou pro vás v daném období obzvláště vhodné a příznivé, kdy je nejlepší chvíle pro nový začátek, kdy by ste měli uzavřít své projekty, kdy je nepříznivější chvíle pro cestování či ideální doba pro rodinnou oslavu, nebo kdy je třeba se koncentrovat na své finanční záležitosti. A nejen to! Poznáte hlavní témata, která ačkoliv se stále opakují, jejich porozumněním můžete stejné situace překonávat rychleji a jiná řešení nalézat snadněji, a to díky tomu, že si budete vědomi rytmu vašeho vnitřního dítěte. 

Jaký je program a náplň dílničky?

24.9.2022
 sobota ODPOLEDNÍ 
13,00 – 15,00 hod

Naučíte se vypočítat svá osobní číslapracovat s ročními a měsíčními úkoly v rámci opakujících se cyklů. Porozumíte tak lépe svému vnitřnímu dítěti a snáze tak budete v životě dosahovat svých cílů a záměrů. Nejen správným načasováním, ale také vhodným využíváním číselných energií v rámci vašich osobních čísel. 

Co budete potřebovat?

Zápisník a tužku pro poznámky, chcete-li
Pohodlné oblečení
Uzavírací láhev na nápoje
Dobrou náladu a radost z nově nabytých informací

S kým budete počítat?

Anoli Ilona Šťastná
https://osudovky.cz/

Jsem Ilona Šťastná, a když tvořím či pracuji, často užívám své další jméno Anoli. Ráda poslouchám životní příběhy druhýchráda sdílím ty své. Ve všech nalézám moudrosti, které předávám dál. Miluji mystiku, karty, numerologii, astrologii a především život v celé jeho kráse, a s vděčností přijímám všechny jeho výzvy a učení. Baví mě spolupracovat s druhými a poznávat nové přátele a jejich příběhy. Nabízím druhým podporu při hledání řešení a odpovědí v různých životních situacích a v umění sebepoznání, sebelásky, při zhmotňování snů či záměrů a především v procesu důvěry v život samotný.   

Nejčastější dotazy

 • Pro jak velký kolektiv je beseda určena?
  Minimální počet účastníků jsou 2, maximální pak 10. V případě, že se minimální kapacita nenaplní, přehlásíme vás na další běh, pokud je vypsán. Pokud není, vrátíme vám peníze zpět na účet, ze kterého byl zaslán.
 • Lze u Centra pohodlně zaparkovat?
  Centrum Najdi svou krásu, se nachází na adrese Palackého 1400, Holešov. Parkování je možné podél cesty před Centrem nebo na parkovišti nákupního domu Family či střediska Albert, které je vzdálené cca 200 m.
 • Kurz začíná, nestíhám, co dál?
  Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření centra je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 777 897 665, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce. Děkujeme za pochopení.

Koordinátorka akce

Tuto akci pro vás zorganizovala Anoli. Potřebujete-li další organizační informace, volejte 

tel. 777 897 665

nebo napište na

anoli@najdisvoukrasu.cz

Ilona Šťastná, Anoli
Koordinátorka akce

Chci se na besedu přihlásit: 

Důležité info...

 • Přihlásit se na tuto akci je možné do 22.9. do půlnoci děkujeme za pochopení.

Víte, že...

 • Rezervace místa je platná až po uhrazení zálohové faktury, která vám přijde, po vyplnění tohoto formuláře, do emailu.

Potřebujete poradit s objednávkou?

Napite nám email na studio@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte na tel. 776 62 35 62.

Rádi vám pomůžeme!