Divadelní setkání - archetyp PROSTITUTKY

 s Anoli

Kdy?

V sobotu 3.12.2022

Kde?

V Centru Najdi svou krásu (v přízemí budovy, Palackého 1400, Holešov).

V kolik?

16.00 - 18.00hod

Pro koho je setkání určeno?

Toto setkání je vhodné pro všechny, kdo pracují s archetypy, které se objevují v našich životech, anebo s nimi chtějí začít pracovat, porozumět jim a vědomě s nimi nakládat nejen ve svůj prospěch.

Pokud vás zajímá jak pracují se svými aktivními archetypy ostatní, pokud se chcete něco přiučit či se jen inspirovat, pak

upusťtě od veškerých očekávání či představ a přijďte na toto divadelní setkání,
kde si archetypy společně nejen zahrajeme.

Co mi setkání přinese?

Atmosféru svobodného,volného a spontánního projevu vytvořenou skupinkou stejně naladěných lidí a prostor pro práci s vlastním aktivním archetypem s možností sdílení a vzájemným inspirováním se při hledání vlastních odpovědí.

Jaký je program a náplň setkání?

3.12.2022
 sobota ODPOLEDNÍ 
16,00 – 18,00 hod

Program bude intuitivní a spontánní. Účelem tohoto setkání je vytvoření všepřijímajícího, laskavého, hravého a všemu otevřenému prostoru pro práci s kartami archetypů, pro vzájemnou inspiraci a sdílení či učení se nových technik, které napomáhají lépe porozumět svému životu skrze práci a vyjadřování vlastních aktivních archetypů

Co budete potřebovat?

VZDÁT SE VEŠKERÝCH OČEKÁVÁNÍ ČI PŘEDSTAV O TOM, JAK BY MĚLO TOTO SETKÁNÍ VYPADAT, VŮLI ODEVZDAT SE SÍLE OKAMŽIKU A DŮVĚRU V HRAVOST ŽIVOTA. 

Zápisník a tužku pro poznámky, chcete-li
Pohodlné oblečení
Uzavírací láhev na nápoje
Dobrou náladu a radost z nově nabytých prožitků a informací

Kdo setkáním provádí?

Anoli Ilona Šťastná
https://osudovky.cz/

Jsem Ilona Šťastná, a když tvořím či pracuji, často užívám své další jméno Anoli. Ráda poslouchám životní příběhy druhýchráda sdílím ty své. Ve všech nalézám moudrosti, které předávám dál. Miluji mystiku, karty, numerologii, astrologii a především život v celé jeho kráse, a s vděčností přijímám všechny jeho výzvy a učení. Baví mě spolupracovat s druhými a poznávat nové přátele a jejich příběhy. Nabízím druhým podporu při hledání řešení a odpovědí v různých životních situacích a v umění sebepoznání, sebelásky, při zhmotňování snů či záměrů a především v procesu důvěry v život samotný.   

Nejčastější dotazy

 • Pro jak velký kolektiv je beseda určena?
  Minimální počet účastníků jsou 2, maximální pak 4. V případě, že se minimální kapacita nenaplní, přehlásíme vás na další běh, pokud je vypsán. Pokud není, vrátíme vám peníze zpět na účet, ze kterého byl zaslán.
 • Lze u Centra pohodlně zaparkovat?
  Centrum Najdi svou krásu, se nachází na adrese Palackého 1400, Holešov. Parkování je možné podél cesty před Centrem nebo na parkovišti nákupního domu Family či střediska Albert, které je vzdálené cca 200 m.
 • Kurz začíná, nestíhám, co dál?
  Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření centra je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 777 897 665, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce. Děkujeme za pochopení.

Koordinátorka akce

Tuto akci pro vás zorganizovala Anoli. Potřebujete-li další organizační informace, volejte 

tel. 777 897 665

nebo napište na

anoli@najdisvoukrasu.cz

Ilona Šťastná, Anoli
Koordinátorka akce

Chci se na besedu přihlásit: 

Důležité info...

 • Přihlásit se na tuto akci je možné do 1.12. do půlnoci děkujeme za pochopení.

Víte, že...

 • Rezervace místa je platná až po uhrazení zálohové faktury, která vám přijde, po vyplnění tohoto formuláře, do emailu.

Potřebujete poradit s objednávkou?

Napite nám email na studio@najdisvoukrasu.cz nebo zavolejte na tel. 776 62 35 62.

Rádi vám pomůžeme!